Ash Tech logoAsh Tech

Perkhidmatan

Pembangunan ERP

Pembangunan ERP ialah pembinaan dan integrasi sistem perancangan sumber perusahaan—modul tersuai, sambungan pihak ketiga, dan migrasi data—yang menyatukan kewangan, inventori, HR, dan operasi merentasi organisasi.

Sistem perancangan sumber perusahaan yang menyatukan kewangan, inventori, HR, dan operasi ke dalam satu sumber kebenaran.

Kepakaran

Apa yang kami sampaikan dalam Pembangunan ERP

Setiap kepakaran adalah penglibatan khusus dengan hasil kerja, garis masa, dan hasil yang boleh diukur.

Kajian Kes

Hasil terbukti

Hasil sebenar daripada projek Pembangunan ERP yang telah kami sampaikan.

Modul ERP untuk Pengurusan Inventori

Membangunkan modul inventori masa nyata yang disepadukan dengan pengimbas gudang dan e-dagang, menghapuskan percanggahan stok.

Ketepatan inventori 99.7%

Soalan Lazim

Pembangunan ERP — soalan yang kerap ditanya

Pembangunan ERP

Berapa lamakah tempoh projek ERP tersuai?

Garis masa bergantung kepada skop. Sambungan satu modul mungkin mengambil masa 6–10 minggu. ERP tersuai penuh untuk operasi bersaiz sederhana biasanya mengambil masa 4–9 bulan. Ash Tech menyampaikan dalam pelepasan berperingkat supaya anda boleh mula menggunakan modul teras sementara ciri tambahan sedang dibina.

Bolehkah anda memindahkan data daripada ERP lama atau hamparan kami?

Boleh. Ash Tech menjalankan migrasi data berstruktur dengan pemetaan medan, pengesahan, penghapusan pertindihan, dan ujian parallel-run. Kami mengekalkan pelan rollback dan jejak audit untuk memastikan tiada kehilangan data semasa peralihan.

Bersedia untuk memulakan projek Pembangunan ERP anda?

Beritahu kami tentang matlamat anda dan kami akan membalas dalam masa satu hari bekerja dengan pelan yang disesuaikan.

Pembangunan ERP | Ash Tech